Series
Ratings
33
Be MelodramaticRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Good DetectiveRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 5.0