Titles you rated
National SecurityRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.0
Bar LegendRated ★ 2.0
GamerRated ★ 2.0
SpareRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 4.0- All Bark No BiteRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.0
Bodyguards and AssassinsRated ★ 2.0
Ichi the KillerRated ★ 1.0
Wheels on MealsRated ★ 4.0
Piranha 3DRated ★ 1.0
Gangster HighRated ★ 3.0
DOA: Dead or AliveRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
14 BladesRated ★ 2.0