Titles you rated
Beyond EvilRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
A Dance From AfarRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5