Movies
Ratings
169
Think Like a ManRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
The DUFFRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
FlippedRated ★ 2.0
The Boss BabyRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
Running ManRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
HopeRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0