Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5