Movies
Ratings
95
The PianoRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
21Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 1.0
Midnight SunRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0