Movies
Ratings
187
Ford v FerrariRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5