Movies
Ratings
401
WonkaRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
The MarvelsRated ★ 2.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
Bad MomsRated ★ 3.5
A Bad Moms ChristmasRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5