Series
Ratings
174
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
The Confidence Man KRRated ★ 3.0
Beyond the BarRated ★ 3.0
Don't be the First One!Rated ★ 3.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 4.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0- Mrs. DurianRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Judge from HellRated ★ 5.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Yakamoz S-245Rated ★ 3.0
Into the Night Season 2Rated ★ 3.0
Into the NightRated ★ 3.5
True BeautyRated ★ 4.0