Movies
Ratings
30
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0