Movies
Ratings
37
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
HulkRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 5.0