Movies
Ratings
26
Chungking ExpressRated ★ 3.0
BeatRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 2.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
FailanRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0