Series
Ratings
97
Korea No.1Rated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Flavorful OriginsRated ★ 3.5
Flavorful OriginsRated ★ 3.5
Flavorful OriginsRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.0
Person of Interest Season 3Rated ★ 3.5
Person of Interest Season 2Rated ★ 4.0
Person of Interest Season 4Rated ★ 3.5
Person of Interest Season 5Rated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0