Series
Ratings
61
ChernobylRated ★ 5.0
ArgonRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
My Love Eun DongRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0