Series
Ratings
15- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
High SocietyRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0