Series
Ratings
48
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 4.5
Mushi-ShiRated ★ 5.0
Akiba Maid WarRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Percy Jackson and the Olympians Season 1Rated ★ 4.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Thus Spoke Kishibe Rohan 2021Rated ★ 5.0- Thus spoke Kishibe Rohan Season 3Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 4.0
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 5.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
The Mysterious Benedict Society Season 1Rated ★ 1.0