Series
Ratings
59
ERASEDRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Parade's EndRated ★ 5.0
Animal BabiesRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0