Movies
Ratings
926
Baby DriverRated ★ 3.5
Remember the TitansRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Dilili in ParisRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0