Series
Ratings
262
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Future SonRated ★ 5.0
Kusuburi Onna to Sundome OnnaRated ★ 1.5
SynanthropeRated ★ 4.5- 30 Made ni to UrusakuteRated ★ 3.0
Someday in Zero GravityRated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 3.5
10 Counts To The FutureRated ★ 4.0
Hana Sugisaki's Filming BreakRated ★ 2.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
Always HomeRated ★ 4.0
Kono Hatsukoi wa Fiction desuRated ★ 2.5
The Boyfriend Season 2Rated ★ 4.5
Numa Otoko to Numa Ochi Onna no Midnight Call: Nebusoku no Genin wa Jibun ni Aru.Rated ★ 2.5- Lovely ComplexRated ★ 4.0
My Special OneRated ★ 1.5
So, You Make ItRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Watashino machino Chiba-kunwa.Rated ★ 2.0
Until I Destroy My Husband's FamilyRated ★ 3.5