Movies
Ratings
186
I Am Number FourRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 2.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Way Back HomeRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5