Movies
Ratings
203
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 1.5
ExitRated ★ 1.5
King and the ClownRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 1.0- Romeo and JulietRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 1.5- D-WarRated ★ 1.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 1.0- Vampire Cop RickyRated ★ 0.5