Series
Ratings
133
The ChaserRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.5- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
MaskRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
LIFERated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
The Great Escape 2Rated ★ 4.5