Titles you rated
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Solo LevelingRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
A-TEENRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 2.5