Series
Ratings
30
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Money FlowerRated ★ 4.0
Your SongRated ★ 5.0
The Fox's Summer Season 2Rated ★ 2.0
The Fox's Summer Season 1Rated ★ 2.5
Refresh ManRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
The King of RomanceRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 4.0- The PeakRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- Phantom SingerRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 0.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0