Titles you rated
Secret ReunionRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 1.0
King KongRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0