Titles you rated
Civil WarRated ★ 3.0
I'm Still HereRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
Blue VelvetRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Third MurderRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Hit ManRated ★ 2.5
DìdiRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0