Titles you rated
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Chimp EmpireRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 2.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 2.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
Paik's SpiritRated ★ 2.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5