Movies
Ratings
164
InterstellarRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
My PaparottiRated ★ 3.5
Love in MagicRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 4.0