Movies
Ratings
244
The Six Triple EightRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Find Me FallingRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
A Royal AffairRated ★ 3.0
Forgotten LoveRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0