Movies
Ratings
148
I Am SamRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
BeatRated ★ 1.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 2.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Crimson TideRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
AntzRated ★ 4.0
Sky Force 3DRated ★ 2.0
300Rated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0