Movies
Ratings
539
Enola HolmesRated ★ 3.0
PuanRated ★ 3.0- Boy in the PoolRated ★ 3.5
A Tour GuideRated ★ 3.0
Sleep with Your Eyes OpenRated ★ 2.0
FavoritenRated ★ 4.0
47 Meters DownRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Set It UpRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
The Big HitRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
The TranslatorsRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0