Titles you rated
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
ItRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 2.0
Atomic BlondeRated ★ 3.5
American MadeRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 2.5
LoganRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5