Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 0.5
DuneRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 2.0
EternalsRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.0
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 1.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5