Series
Ratings
23
Zang Hai ZhuanRated ★ 2.5
The First FrostRated ★ 4.0
The Prisoner of BeautyRated ★ 1.5
Guardians of the DafengRated ★ 2.5
Who Rules The WorldRated ★ 2.5
Mysterious Lotus CasebookRated ★ 3.5
The Blood of YouthRated ★ 1.5
First LoveRated ★ 5.0
Love Between Fairy and DevilRated ★ 3.5
Sword Snow StrideRated ★ 2.0
The UntamedRated ★ 3.0
Joy of LifeRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Wind Blows in Chang Lin (Nirvana in Fire II)Rated ★ 4.5
Ever NightRated ★ 3.5
Battle Through the HeavenRated ★ 2.0
YouRated ★ 3.0
Nirvana in FireRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5