Titles you rated
Anne of Green GablesRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
The Loudest VoiceRated ★ 4.5
Dr. StoneRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
The ActRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
My Brilliant FriendRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0