Movies
Ratings
157
Little WomenRated ★ 5.0
Jane EyreRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5- Wet Dreams 2Rated ★ 3.0
- Sex Is Zero 2Rated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
The Nanny DiariesRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
Salut d’AmourRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 1.5
The TreacherousRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0