Movies
Ratings
350
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.5
Live by NightRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The AccountantRated ★ 2.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 2.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0