Movies
Ratings
138
The Adventures of Robin HoodRated ★ 5.0
The Mark of ZorroRated ★ 5.0- Darna AjaibRated ★ 5.0
The Green HornetRated ★ 5.0
CondormanRated ★ 5.0
Super InframanRated ★ 5.0
Batman and RobinRated ★ 5.0
The Batman Superman Movie: World's FinestRated ★ 5.0
Batman & Mr. Freeze: SubZeroRated ★ 5.0
Alias Batman and RobinRated ★ 5.0
Super CapersRated ★ 5.0
The Green HornetRated ★ 5.0
Batman Beyond: Return of the JokerRated ★ 5.0
Mercury ManRated ★ 5.0
SantosRated ★ 5.0
Madame XRated ★ 5.0
Eight RangerRated ★ 5.0
Cicakman 2 - Planet HitamRated ★ 5.0
Ultimate Avengers 2Rated ★ 5.0
Batman: Under the Red HoodRated ★ 5.0