Movies
Ratings
340
Decision to LeaveRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.0
DuneRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 2.5
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 5.0
King of BeggarsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
AsuraRated ★ 1.0
District 9Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 2.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0