Series
Ratings
201
MaskRated ★ 3.5
Cutie PieRated ★ 1.5
My First TimeRated ★ 1.5
Sweet Stranger and MeRated ★ 2.5
One Fine DayRated ★ 1.5
Medical Top TeamRated ★ 2.0
Likeable or NotRated ★ 0.5
Spring WaltzRated ★ 2.0
Moorim SchoolRated ★ 2.0
EntourageRated ★ 3.0
MemoryRated ★ 4.0
EntertainerRated ★ 1.5
Idle MermaidRated ★ 1.0
Heading to the GroundRated ★ 0.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 0.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 0.5
SoulRated ★ 0.5- Rainbow RomanceRated ★ 1.0
BloodRated ★ 1.0
Hi! School - Love OnRated ★ 2.0