Movies
Ratings
596
Husbands and WivesRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 4.0
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The AmateurRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
The Nature of LoveRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 4.0
Wicked Little LettersRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.0