Movies
Ratings
204
Man of SteelRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
TroyRated ★ 2.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 1.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0