Movies
Ratings
137 Black SwanRated ★ 3.0 Black SwanRated ★ 3.0
 UnderworldRated ★ 4.0 UnderworldRated ★ 4.0
 Blade: TrinityRated ★ 4.0 Blade: TrinityRated ★ 4.0
 The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0 The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
 The Bourne IdentityRated ★ 4.0 The Bourne IdentityRated ★ 4.0
 X-Men: First ClassRated ★ 4.0 X-Men: First ClassRated ★ 4.0
 The Social NetworkRated ★ 1.0 The Social NetworkRated ★ 1.0
 InceptionRated ★ 4.0 InceptionRated ★ 4.0
 Killer EliteRated ★ 3.0 Killer EliteRated ★ 3.0
 My Neighbor TotoroRated ★ 5.0 My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
 G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0 G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
- Les MisérablesRated ★ 5.0
 Slumdog MillionaireRated ★ 4.0 Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
 Live Free or Die HardRated ★ 3.0 Live Free or Die HardRated ★ 3.0
 A Good Day to Die HardRated ★ 3.0 A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
 The Dark KnightRated ★ 4.0 The Dark KnightRated ★ 4.0
 Crows Zero IIRated ★ 3.0 Crows Zero IIRated ★ 3.0
 3 IdiotsRated ★ 4.0 3 IdiotsRated ★ 4.0
 I, RobotRated ★ 3.0 I, RobotRated ★ 3.0
 Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0 Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0