Titles you rated
I OriginsRated ★ 5.0
SignsRated ★ 2.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Kinds of KindnessRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 4.0