Movies
Ratings
927
A Serious ManRated ★ 4.0
DobermannRated ★ 2.5
Dead ManRated ★ 2.0
Sound of NoiseRated ★ 5.0
The Phantom LoverRated ★ 2.5- The Scarlet LetterRated ★ 4.0
Monkey TroubleRated ★ 2.0
Look Who's Talking TooRated ★ 2.0
All's Well, Ends WellRated ★ 2.5
For Your Eyes OnlyRated ★ 2.0
Fatal AttractionRated ★ 2.5- To You From MeRated ★ 1.0
Turner & HoochRated ★ 2.5
The General's DaughterRated ★ 2.0
The Sweetest ThingRated ★ 2.0
Asterix & Obelix Take on CaesarRated ★ 2.0
The Quick and the DeadRated ★ 3.0
White Men Can't JumpRated ★ 2.0
What Lies BeneathRated ★ 4.0
Out of the DarkRated ★ 3.0