Titles you rated
CanolaRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
Heart BlackenedRated ★ 3.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
The BrosRated ★ 2.0
PawnRated ★ 3.0
Secret ZooRated ★ 2.5
MetamorphosisRated ★ 2.0
UnstoppableRated ★ 3.5
Okay! MadamRated ★ 0.5
Long Live the KingRated ★ 3.0
On the LineRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 1.5- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 1.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
CollectorsRated ★ 3.5