Movies
Ratings
363
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0