Movies
Ratings
1198
Ready Player OneRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
VenomRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 2.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.5
OmeletteRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0