Movies
Ratings
1006
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
Tokyo SonataRated ★ 4.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.0
Shut Up and Play the HitsRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 5.0
MagnoliaRated ★ 4.0
V/H/S/BeyondRated ★ 4.0
Jamiroquai: Live at Montreux 2003Rated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
Mother Joan of the AngelsRated ★ 4.0
HahahaRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Evil DeadRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0