Series
Ratings
21
1122 Ii FufuRated ★ 4.0
Curb Your EnthusiasmRated ★ 4.0
Curb Your EnthusiasmRated ★ 4.0
Love & DeathRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Shrinking Season 1Rated ★ 4.0
Law & Order: Special Victims Unit Season 24Rated ★ 3.5
Law & Order: Special Victims Unit Season 22Rated ★ 4.0
Young Royals Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Normal PeopleRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Dead SetRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0